Wizyty domowe, paszporty, behawiorystyka

Wizyty domowe, paszporty, behawiorystyka

Dla tych z Państwa, którzy nie zdołają odwiedzić nas w planowych godzinach pracy proponujemy indywidualne umawianie wizyt, poza stałymi godzinami otwarcia gabinetu. Jest to możliwe każdego dnia o dowolnej porze, pod warunkiem uzgodnienia terminu co najmniej 1 dzień wcześniej. Traktujemy wtedy taką indywidualną wizytę jak normalną wizytę w godzinach pracy przychodni.

Istnieje również możliwość umówienia wizyty domowej. Wtedy lekarz przyjeżdża do Państwa poza godzinami pracy lecznicy. Jest to wygodne rozwiązanie np. w przypadku okresowych szczepień zwłaszcza dla zwierząt, które nie tolerują jazdy samochodem.

W nagłych wypadkach wymagających interwencji weterynaryjnej, do Państwa dyspozycji dostępny jest przez cały czas telefon komórkowy 600 477 522. Nie mamy możliwości pracy w charakterze całodobowego pogotowia weterynaryjnego, jednak zawsze staramy się udzielić pomocy lub doradzić gdzie jej szukać. W przypadku trudności z dodzwonieniem się prosimy o zostawianie informacji o potrzebie kontaktu na poczcie głosowej lub przesłanie sms-a.

Ci z Państwa którzy planują zabrać swojego ulubieńca za granicę mogą w naszym gabinecie załatwić wszystkie niezbędne formalności od ręki - zaczipować, zaszczepić i wyrobić paszport.

W przypadkach problemów z zachowaniem służymy również pomocą w zakresie behawiorystyki.

Gabinet Weterynaryjny "NUMSEN"

lek. wet. Witold Pusz

Adres: ul. dr. Jana Michejdy 2, 43-400 Cieszyn

Tel.: +48 (33) 852-27-29

Tel. kom.: +48 600-477-522

Adres e-mail: kontakt@weterynarzcieszyn.com